طرح همکاری در فروش باتبلیغات ایمیلی رایگان

برنامه مشارکت در فروش با ایمیل

در برنامه تبلیغات ایمیلی رایگان، شما با مشارکت و همکاری ما برای خدمات و محصولات خود مشتریان جدید جذب خواهید نمود و فقط به ازای هر مشتری که فرم یا سفارش شما را تکمیل نماید هزینه یا درصدی را پرداخت خواهید نمود.

تبلیغات ایمیلی رایگان
email marketing images 41 | Email Iran

تبلیغات ۱۰۰٪ رایگان

بدون نیاز به پرداخت هزینه تبلیغاتی

کمیسیون توافقی

انتخاب نوع مشارکت در فروش

مشتری مستقیم

جذب مشتری جدید با یک کلیک

بدون کار فنی

کلیه مراحل طراحی و اجرا با ما

مزایای بازاریابی رایگان با ایمیل

چگونه در برنامه تبلیغات ایمیلی رایگان شرکت کنید!

برای شروع همکاری در برنامه ایمیل مارکتینگ رایگان، تنها کافیست تا درخواست خود را از طریق فرم حاضر در این صفحه با مشخصات و توضيحات تکمیلی ثبت نمایید تا تیم فروش پس از بررسی درخواست, نتیجه را به اطلاع شما برساند.

لیست شرایط همکاری ما با شما

شرایط همکاری توافق تبلیغاتی

ایمیل مارکتینگ گزارشات ارسال
لیست ایمیل بازرگانی تجاری

با تبلیغات ایمیلی رایگان، خدمات و محصولات خود را بازاریابی کنید!

بازاریابی رایگان ایمیلیخدمات و محصولات شما

مناسب برای: فروش املاك ایرانی و خارجی، مجموعه های مهاجرتی، شرکت های  گردشگری، فروشندگان محصول و خدمات خاص، فروشگاه های اینترنتی .. 

لیست ایمیل بازرگانی تجاری

اگر خدمات یا محصول خاصی دارید که میتواند از طریق برترین روش تبلیغاتی با ایمیل مشتریان جدیدی را برای شما کسب کند و علاقمند به دریافت مشتریان بصورت مستقیم هستید می توانید با مشارکت در این برنامه بازاریابی رایگان، بازار خود را به آسانی گسترش دهید!

مراحل مشارکت برنامه بازاریابی

1

مشاوره و قرارداد

پس از تکمیل و ارسال فرم و تایید درخواست شما، قرارداد همکاری برای شما تنظیم خواهد شد. مشاوره و اجرای رایگان کمپین های شما برای شروع به واحد بازاریابی ارجاع می گردد.

2

طراحی و ارسال

طراحی راهکار اختصاصی ایمیل مارکتینگ و طراحی قالب های مختلف تبلیغاتی بهمراه صفحه فرود بازاریابی، بصورت رایگان پیاده سازی شده و طبق توافق ارسال خواهند شد.

3

تحویل و تسویه

ارجای لحظه ای مخاطبين جدید به خدمات یا محصولات شما برای تبديل شدن به مشتری از طریق راهکار طراحی شده. محاسبه و تسویه مالی طبق توافقات قرارداد همکاری.

اولین سرویس رایگان تبلیغ ایمیلیبرای جذب مشتری جدید در ایران

پرداخت هزینه فقط به ازای دریافت هر مشتری

email lead generator

آیا می دانید ایمیل ایران تنها سرویس رسان ایرانی می باشد که خدمات دریافت مشتری رایگان را برای کسب و کار شما بصورت تضمینی و بدون هیچ گونه ریسک انجام می دهد؟

در صورت علاقه برای شروع همکاری لطفا این فرم را با اطلاعات صحيح تکمیل نمایید و درباره نوع سرویس یا محصول خود بصورت خلاصه توضیحاتی را برای بررسی ما ارسال نمایید.

روند بررسی درخواست

تکمیل این فرم به منزله قبول درخواست شما نمی باشد و تیم ایمیل ایران بر اساس نوع خدمات/محصول شما و همچنین میزان سود حاصل از مشارکت، این درخواست را بررسی کرده و نتیجه را به شما اعلام خواهد کرد.

فرم درخواست مشارکت در فروش

٪