تعرفه ایمیل مارکتینگ

هزینه تبلیغات ایمیلی و نرخ ایمیل بازاریابی

نرخ ارسال ایمیل تبلیغاتی بر اساس تعداد نهایی سفارش محاسبه شده و تعرفه ها بصورت پلکانی از ۱۵ تومان تا ۱۰ تومان می باشند که فقط شامل ایمیل های تحویل داده شده است.

تعرفه ارزان بازاریابی ایمیلی در مقایسه با سایر تبلیغات اینترنتی و نرخ رشد بالای بازدهی و بازگشت سرمایه در کنار برندسازی به این روش بازاریابی جایگاه بسیار ویژه بخشیده است.

۳۰.۰۰۰ ایمیل

تعرفه هر ارسال ۱۵ تومان
مبلغ: ۴۵۰.۰۰۰ تومان

۵۰.۰۰۰ ایمیل

تعرفه هر ارسال ۱۴.۵ تومان
مبلغ: ۷۲۵.۰۰۰ تومان

۱۰۰.۰۰۰ ایمیل

تعرفه هر ارسال ۱۴ تومان
مبلغ: ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان

۲۵۰.۰۰۰ ایمیل

تعرفه هر ارسال ۱۳ تومان
مبلغ: ۳.۲۵۰.۰۰۰ تومان

۵۰۰.۰۰۰ ایمیل

تعرفه هر ارسال ۱۲ تومان
مبلغ: ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان

۷۵۰.۰۰۰ ایمیل

تعرفه هر ارسال ۱۱.۵ تومان
مبلغ: ۸.۶۲۰.۰۰۰ تومان

۱.۰۰۰.۰۰۰ ایمیل

تعرفه هر ارسال ۱۱ تومان
مبلغ: ۱۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

۳.۰۰۰.۰۰۰ ایمیل

تعرفه هر ارسال ۱۰ تومان
مبلغ: ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان

بیش از ۳ میلیون

برای ارسال های بیش از ۳ میلیون با بخش فروش ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

تعرفه ایمیل مارکتینگ
اگر نیاز به دریافت فاکتور رسمی دارید در گام نهایی ساخت کمپین اطلاعات خود را ثبت کنید.

سوال درباره تعرفه ایمیل مارکتینگ

بله، ایمیل در مقایسه با پیامک که از بصرفه ترین روش های ارسال تبلیغات است، ارزان تر و هم دارای بازخورد بسیار بالاتر و عدم محدودیت در نمایش و تحویل محتوا می باشد که قابلیت

ارسال ایمیل رایگان است اما ارسال حجم انبوه و گروهی نیاز به نرم افزار و یا خدمات متناسب دارد که شامل هزینه  سرویس رسانی و فنی می شود اما بعلت تعرفه های پایین ایمیل گروهی همچنان متناسب ترین نرخ تبلیغ است.

خیر، بر اساس موضوع خدمات در فاکتور رسمی ما برای اجاره فضای تبلیغاتی در فضای مجازی شامل مالیات نبوده و به قیمت های ارسال ایمیل فزوده نخواهد شد.

تعرفه های ایمیل ایران بصورت پلکانی مورد تخفیف قرار میگیرد و با انتخاب تعداد بیشتر ارسال ها، نرخ هزینه هر ارسال کمتر می شود.

بله، در گام پایانی با انتخاب گزینه فاکتور رسمی می توانید اطلاعات تجاری خود را بصورت کامل وارد کرده و برای دریافت فاکتور ثبت نمایید. بخش مالی پس از بررسی و تکمیل سفارش آن را برای شما تهیه و ارسال خواهد کرد.

بله، لطفا اطلاعات شرکتی خود را در زمان ساخت کمپین وارد کنید و روش پرداخت را کارت به کارت / واریز به حساب انتخاب کنید و پس از دریافت پیش فاکتور و پرداخت به بخش فروش اطلاع رسانی کنید.

اگر بانک ایمیل مشتریان یا کاربران خود را دارید که قصد دارید به آنها بهمراه کمپین تبلیغاتی ارسال انجام دهید، هزینه هر ارسال به همان میزان ارسال تبلیغ میباشد و در گام انتخاب تعداد با احتساب بانک ایمیل خود وارد کنید.

در کلیه کمپین های ارسالی توسط ایمیل ایران به تعداد ۱٪ به لیست ایمیل ها اضافه می گردد تا در صورت عدم تحویل بخشی از ایمیل ها که در هر کمپین حدود ۰.۵٪ است این میزان جبران شود. در نهایت بر اساس گزارش پایانی این میزان محاسبه شده و در صورت تعلق به مشتری قابل عودت و یا ارسال مجدد می باشد.

بله امکان ثبت درخواست تقسیط پرداخت ها برای برخی مشتریان وجود دارد. مشتریانی با تاریخچه پرداخت بیش از ۳۰ میلیون تومان می توانند از این روش بهره مند شوند.