سرویس ایمیل مارکتینگ ایران

آشنایی با مرکز خدمات ایمیلی و بازاریابی ایمیلی

پخش ویدیو

مجموعه ایمیل ایران فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ در زمینه ارائه خدمات بازاریابی ایمیلی در تهران آغار کرد. اهمیت بسیار بالای ارسال ایمیل در کسب و کار های اینترنتی و مشکلات فراوان کسب و کار های ایرانی در اجرای صحیح استراتژی های تبلیغاتی با ایمیل ما را بر آن داشت تا با فرآهم آوردن ابزار و بانک ایمیلهای هدفمند مشاغل ایرانی، تلاش کنیم تا نیاز های یک کسب و کار را در زمینه بازاریابی ایمیلی فراهم آوریم.

نسخه اول
شروع کار مجموعه در تهران منطقه پاسداران و افتتاح اولین نسخه پلتفرم ایمیل مارکتینگ ایران
بهار ۱۳۹۱
نسخه سوم
اتصال به سرویس رسان ایرانی میلزیلا برای اتصال و ارسال های انبوه های انبوه با پنل بازاریابی
زمستان ۱۴۰۱
پاییز ۱۳۸۷
نسخه دوم
اتصال نرم افزاری و سرویس های تبلیغاتی به سرور های ارسال انبوه خارجی و جمع آوری بانک ایمیل
پاییز ۱۳۹۵
نسخه چهارم
ساخت نسخه حاضر با امکان رزرو و ساخت کمپین بصورت ۱۰۰٪ آنلاین بهمراه اپلیکیشن مدیریت

آشنایی با انواع سرویس ایمیل مارکتینگ

ایمیل ایران برای خدمات بازاریابی در حال حاضر دو سرویس اصلی را در اختار مشتریان تبلیغات اینترنتی قرار می دهد. ابتدا سرویس ایمیل مارکتینگ به بانک ایمیل مشاغل ایران با هدف ارسال تبلیغ در لحظه به اینباکس کاربران با تعرفه ارزان و سرعت بالا در تحویل و کیفیت در ارسال. سرویس دوم شامل بازاریابی ایمیلی رایگان برای آن دسته از مشتریان که قصد جذب کاربر یا مشتری جدید برای کسب و کار خود را دارند که در قالب توافق مشارکت و بدون پرداخت هزینه می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

email iran mockup 4 | Email Iran
email iran mockup 3 | Email Iran

بهترین خدمات ایمیلی ایران

مجموعه ایمیل ایران در طی بیش از یک دهه فعالیت های مستمر و خدمات رسانی حرفه ای توانسته است تا با کسب اعتماد مشتریان و صاحبان کسب و کار و مديران بازاریابی در مجموعه های مختلف، خدمات ایمیلی را در بهترین شکل در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

در سال های اخیر و با نگاه مثبت بیشتر به خدمات ایمیل مارکتینگ ما نیز تلاش کردیم تا ابزارهای جدید و به روز را برای استفاده مشتریان در سایت پیاده سازی نماییم. بخش کمپین ساز ایمیل که سال ۱۴۰۱ افتتاح شده است را می توان اولین سیستم و پلتفرم تبلیغات ایمیلی هوشمند در ایران خواند.

وب اپلیکیشن ایمیل ایران

همزمان با شروع کار بخش ساخت کمپین در سایت، نسخه اول وب اپلیکیشن ایمیل ایران برای خدمات رسانی بهتر و سریع تر در موزه تبلیغات دیجیتال رونمایی شده و در آینده نزدیک نسخه اول این اپلیکیشن بر پایه اندروید در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت و پس از آن نسخه ویژه iOS طراحی و اجرا خواهد شد.

Email iran app in hand black | Email Iran
mailzila guy mockup | Email Iran

خدمات پنل ارسال ایمیل اختصاصی

اگر دارای بانک ایمیل از مشتریان خود هستید و فقط نیاز به یک پنل ارسال خبرنامه و ایمیل گروهی دارید ما سرویس میلزیلا را به شما برای مدیریت و ارسال خبرنامه ها و تبلیغات انبوه به شما پیشنهاد می کنیم تا با ساخت کمپین و آپلود لیست مشترکین خود قالب دلخواه را ارسال کنید و گزارشات خود را دریافت کنید.

پشتیبانی مشتریان خدمات ایمیلی

ما همیشه تلاش کرده ایم تا رضایت مشتریان گرامی را در اولویت اول خود برای خدمات رسانی ایمیلی قرار دهیم تا با اطمینان خاطر بالا بتوانید از خدمات بازاریابی اینترنتی ما بدون دغدغه استفاده نمایید.
کارشناسان ما در ساعات اداری از طریق تلفن و گفتگوی آنلاین و همچنین پاسخ به پیام های شما از طریق فرم های ارسالی تماس در ارتباط هستند و در ساعات غیرکاری می توانید در هر لحظه از طریق پیام رسان واتساپ با ما گفتگو نمایید و سوالات یا پیشنهادات خود را در میان بگذارید.

email iran mockup 8 | Email Iran