اعتبار سنجی و پاکسازی لیست ایمیل بانک مشتریان شما

چرا پاکسازی لیست ایمیل؟ زیرا ارسال ایمیل  به آدرس های نامعتبر و خراب شامل ایمیل های غیرفعال و یا فیک، باعث بالا رفتن رتبه بانس Bounce شما می شود که این مسئله میتواند موجب مسدود شدن حساب کاربری و اسپم شدن دامنه شما در صورت بالا بودن بیشتر از 5 درصد خواهد شد. همچنین این موضوع باعث اسپم شدن آدرس فرستنده شما خواهد شد. برای جلوگیری از این مسئله لازم است که کلیه مشتریان برای ارسال ایمیل خبرنامه یا تبلیغاتی، از بانک ایمیل های تمیز و معتبر استفاده نماییند.

در این سرویس ما بانک ایمیل شما را قبل از ارسال ایمیل و به صورت سه مرحلی از جهات مختف بررسی کرده و ایمیل های نامعتبر را از لیست اصلی حذف میکنیم. سپس لیست ایمیل جدید و معتبر در اختیار شما قرار میگیرد. با لیست ایمیل های معتبر، بدون نگرانی از اسپم شدن ایمیل های خود را به اینباکس مشترکین ارسال کنید.

گزارش

دریافت لیست های تفکیک شده شما بهمراه گزارش آماری از پاکسازی ایمیل های شما

تحویل

ما لیست شما را با فناوری روز دنیا در کمتر از 48 ساعت تحویل خواهیم داد

تشخیص

پیداکردن آدرس ایمیل های اشتباه و نامعتبر با قدرت تشخیص 99.9% از بین ایمیل های شما

Verify your email list now in one click

همین حالا تمیز کنید

برای شروع سفارش انبوه تمیز کردن بانک ایمیل ها لازم است تا بانک ایمیل خود را به آدرس ایمیل ما بصورت فایل های تکست و یا اکسل ارسال نمایید. (لطفاً پیش از ارسال با کارشناسان مربوطه هماهنگی نمایید.) بر اساس میزان و تعداد بانک ایمیل ها هزینه شما محاسبه خواهد شد. هزینه ها را واریز نمایید سپس ایمیل ها را در همان روز یا یک روز بعد تحویل بگیرید

بهترین راهکار برای جلوگیری از اسپم ایمیل

به لیست تمیز ارسال کنید و رتبه اعتبار و قدرت ارسال خود را بالا ببرید