SMTP سرور ایمیل

سرور نامحدود ارسال ایمیل از طریق SMTP برای اتصال ایمیل های سایت و سرویس های ایمیلی مختلف مانند outlook، Exchang و… . و هر نرم افزاری که قابلیت اتصال از طریق SMTP را دارد مانند سیستم CRM شرکت ها و…. ویژه اتصال و ارسال فقط با پروتکل SMTP. ایمیل های خود را با نام شخصی و از سرور های ایمیلی قدرتمند ما بدون نگرانی از اسپم شدن ایمیل ها ارسال کنید. 

رفع محدودیت تعداد ارسال

با توجه به محدودیت سرور های میزبانی وب برای تعداد ایمیل های ارسالی روزانه، SMTP سرور بهترین راهکار برای رفع محدودیت تعداد ارسال های ایمیل از سایت شما است. با اتصال سایت به SMTP سرور ما، به صورت نامحدود ایمیل ارسال کنید و تمامی ایمیل های خروجی خود را به ما بسپارید. با SMTP سرور علاوه بر رفع محدودیت از امکانات زیادی مانند مشاهده گزارش ایمیل های ارسال شده بهرمند شوید.

گزارشات ارسال از SMTP سرور

با استفاده از پنل متصل به سرور SMTP، گزارشات تمامی ایمیل های ارسال شده را مشاهده کنید. با بررسی ایمیل های کلیک شده، بازشده و … راهکار های مناسبی برای بهبود نتایج ایمیل مارکتینگ خود انتخاب کنید. آنالیز نتایج و رفتار مشترکین و سعی در افزایش تعامل با ایمیل ها از مهمترین بخش های بازاریابی  ایمیلی است. SMTP سرور، خدماتی مدرن و ارزان برای مانیتور فعالیت های ایمیلی برای همه پلتفرم ها.

چرا SMTP سرور؟

SMTP مخفف (SIMPLE MAIL TRANSFER PROTOCOL ) پرکاربرد ترین پروتکل انتقال ایمیل است و ویژگی های بسیار زیادش باعث شده تا از مهمترین پروتکل های اینترنت محسوب شود. SMTP معمولا به دلیل محدودیت نگهداری  ایمیل ها در سرور ها مورد استفاده قرار میگیرد. تا ایمیل های سرور به نرم افزار های مختلف منتقل شده و ذخیره شوند. حال با توجه به اهمیت ایمیل برای بسیاری از کسب و کار ها و محدودیت سرور های مختلف در تعداد ارسال، میتوانید با استفاده از بستر این پروتکل و توسط SMTP سرور ما، کلیه ایمیل های خروجی از نرم افزار، سایت و …خود را به سرور های قدرتمند ما متصل کنید و علاوه بر رفع محدودیت تعداد ارسال، با استفاده از ابزار پنل متصل به سرور، گزارش تمامی ایمیل های ارسالی خود را مشاهده کنید. بعد از اتصال از طریق SMTP تمامی ایمیل های خروجی شما از سرور های ما ولی با نام شما ارسال خواهند شد.

SMTP سرور
590 هزار تومان / یکساله
  • تعداد مشترک نامحدود
  • تعداد ارسال نامحدود
  • ارسال روزانه نامحدود
  • 50.000 ارسال اولیه رایگان
  • اتصال با SMTP و پلاگین
  • کلیه ابزار پنل ایمیل
  • -بدون کمپین ساز

سوالات شما درباره SMTP سرور

اگر جواب سوال خود را در زیر پیدا نکردید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بعد از 12 ماه اعتبار زمانی سرور شما به اتمام میرسد و باید دوباره پنل خود را شارژ کنید.

بله، اگر آدرس فرستنده شما از قبل اسپم نشده باشد، ایمیل های شما  به اینباکس ارسال میشود و گارانتی بازگشت وجه برای این مورد لحاظ شده است.

خیر، تعداد ارسال روزانه شما در SMTP سرور نامحدود است.

بعد از خرید ابتدا 25.000 اعتبار ارسال رایگان دارید. بعد از این تعداد پنل خود به تعداد مورد نیاز شارژ میکنید. تعرفه هر ارسال 3.5 الی 7 تومان  (35 الی 70 ریال) با توجه به تعداد سفارش متغیر است.

بله، کارشناسان ما به صورت 24/7 با پشتیبانی آنلاین و در ایام هفته بصورت تلفنی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند.

خیر، تمامی ایمیل ها به طور کامل با نام فرستنده و ایمیل شما ارسال خواهد شد.