بانک ایمیل فعال ایرانی

بانک معتبر و فعال ایمیل های ایرانی شخصی و شرکتی | ویژه کاربران پنل ایمیل مارکتینگ میلزیلا

بانک ایمیل رایگان ایرانی

بانک ایمیل فعال و معتبر ایرانی

میلزیلا بانک ایمیل های فعال ایرانی را شناسایی و اعتبارسنجی کامل نموده است و به انتخاب در اختیار مشتریان پنل ایمیل مارکتینگ قرار دهد. این ایمیل ها با دسته بندی مشاغل نمیباشد و فقط ایمیل های فعال و معتبر را شامل می شود که به شما بازخوردی به مراتب بیشتر از بانک ایمیل مشاغل می دهد.

اعتبار سنجی ایمیل

برای شناسایی ایمیل های معتبر بانک ایمیل شما : تمیز کردن بانک ایمیل های شما با شناسایی در سه مرحله شامل آدرس صحیح، دامنه صحیح و وجود اینباکس

فروش بانک ایمیل

بارگذاری بانک ایمیل های فعال در پنل: بانک ایمیل های انتخاب شده از بین کاربران فعال اینترنتی و شامل ایمیل هایی می باشد که در لیست فعال قرار دارند.
بانک های ایمیل حاضر در این مجموعه تنها در اختیار مشترکین پنل ایمیل مارکتینگ میلزیلا قرار میگیرد و در پنل اختصاصی بصورت لیست اضافه می گردد. امکان سفارش این بانک ها برای مشتریان خارج از سیستم وجود ندارد. همچنین در هنگام سفارش و پرداخت در بخش آدرس ایمیل لازم است که ایمیلی که با آن پنل ساخته شده است را وارد نمایید.

مشخصات بانک ایمیل

  • ایمیل ها 100% معتبر
  • دلیوری 99.8 درصدی
  • ایمیل ها شامل شخصی و شرکتی
  • دسته بندی جیمیل و یاهو
  • دسته بندی وب سایت ها
  • بارگذاری در 10 دقیقه
  • جایگزینی در صورت عدم ارسال
  • فقط شامل کاربران ایرانی

راهنمای شروع سفارش

 برای شروع بر اساس نیاز خود تعداد ایمیل های درخواستی را انتخاب کرده و سفارش دهید تا در سریعترین زمان در لیست مخاطبان شما در پنل میلزیلا آپلود شود و سپس از بخش کمپین لیست مورد نظر را برای ارسال مشخص نمایید و در پایان گزارشات خود را مشاهده و مدیریت کنید. توجه داشته باشید که این لیست ها معتبر می باشد و در صورت برگشت به هر تعداد به همان مقدار برای شما بارگذاری مجدد در لیست مخاطبان بانک ایمیل خواهد شد.

سفارش بانک ایمیل

انتخاب تعداد بانک ایمیل درخواستی برای بارگذاری در پنل

50.000 آدرس ایمیل
120.000 تومان
100.000 آدرس ایمیل
200.000 تومان
500.000 آدرس ایمیل
900.000 تومان
1.000.000 آدرس ایمیل
1.700.000 تومان

اعتبار سنجی و شناسایی بانک ایمیل

ارسال بانک ایمیل به میلزیلا برای شناسایی و تفکیک ایمیل های معتبر و غیرفعال

ارسال ایمیل نامعتبر و خراب شامل ایمیل های غیرفعال و یا فیک باعث بالا رفتن رتبه بانس Bounce شما می شود که این مسئله میتواند موجب مسدود شدن حساب شما در صورت بالا بودن بیشتر از 5 درصد خواهد شد. برای جلوگیری از این مسئله لازم است که کلیه مشتریان از بانک ایمیل های تمیز و معتبر استفاده نماییند.
برای شروع سفارش تمیز کردن بانک ایمیل ها شما لازم است تا بانک ایمیل خود را به آدرس ایمیل ما بصورت فایل های تکست و یا اکسل ارسال نمایید. (لطفاً پیش از ارسال با کارشناسان مربوطه هماهنگی نمایید.) بر اساس میزان و تعداد بانک ایمیل ها زمان مورد نیاز برای تحویل به شما اعلام خواهد شد. هزینه ها را واریز نمایید تا پس از تکمیل ایمیل ها برای شما ارسال گردد.

ارتباط با ایمیل ایران

برای مشاوره تبلیغات ایمیلی و ارسال ایمیل انبوه با ما تماس بگیرید.

تلفن دفتر سعادت آباد 88686178

تلفن دفتر پاسداران 22891616

پشتیبانی و تلگرام: 09120345160

© 2017 کلیه حقوق مالکیت مادی و معنوی متعلق به آژانس برندسازی زاگرس می باشد.